Akümser Akü Yenileme ve Servis Hizmetleri Tic. A.Ş.

Akümser Akü A.Ş.
Türkiye’nin lider lojistik firmalarına hizmet veren yolculuğumuz 1995 yılında başladı. Akümser Akü, alanında uzman mühendis ve teknik personel kadrosu ile akü satış ve endüstriyel grup aküler için satış, servis ve bakım hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra forklift akülerine yönelik (traksiyoner aküler), akü yenileme işlemi konusunda tecrübeli kadrosu ile %60’ın üzerinde tasarrufu mümkün kılan uygulamaları müşterilerinin hizmetine sunarak çevreci ve ekonomik çözümler üretmektedir..

Akümser Akü özetle;

Hem ulusal hem de global markalarla tüm enerji ihtiyaçlarınıza ürün ve hizmet olarak uygun alternatifleri sunar. Rocket derin döngülü aküler / derin deşarj (deep cycle) akülerinin Türkiye’de yetkili tek ithalatçısı ve dağıtıcısıdır.

Akümser Akü hangi markaları temsil eder?

Otomotiv grubunda yetkili ana bayi olarak;

İnciGsYuasa markaları olan; Yuasa, İnci Akü ve  Eas Akü, Esan Akü, Energy Akü ve Akümser Akü AŞ’nin tescilli markası olan PowerGen ile Varta ve Exide markalarının da satışını gerçekleştirmektedir.

Endüstriyel Grupta;

Elektrikli Forklift, elektrikli transpalet, Reach Truck ve benzeri istifleme makineleri aküleri;

Esan Battery, İnci Battery, Mutlu Akü, Yiğit Akü, Exide markalı traksiyoner aküler.

Makaslı Personel Yükseltici (manlift), Golf Aracı, Temizlik Makinası Aküleri

Rocket, Asterion, Delta,

Solar Sistemler, UPS’ler (Kesintisiz Güç Kaynağı), Engelli Araçları 

Asterion, Delta, Yuasa, Rocket

Marin Grubu Tekne/Yat Aküleri

Asterion, Delta, Exide, Varta, İnci

Akümser Akü hangi bölgelere hizmet verir?

Temsil ettiği markalarla tüm Türkiye’ye teslimat yapmaktadır.

 • 1
  ÇEVREYE DOST

  Neredeyse tamamı dönüştürülebilir olan atık aküleri, Akümser Akü ile geri dönüşüm yolculuğuna, doğru yerden başlatabilirsiniz. Akümser Akü atık akü toplama ve depolama konusunda, ilgili bakanlık tarafından verilen tüm yetki belgelerine sahiptir.

 • 2
  YÖNETMELİĞE UYGUN

  Atık Akülerin doğada kaybolması yüzlerce yıl sürebilir. Akümser Akü, Akülerin üretilmesinden geri kazanımına (dönüştürülmesine) kadar geçen süreçte, çevreye ve insan sağlığına zarar verecek şekilde, doğrudan veya dolaylı olarak canlılar tarafından alıcı ortamlardan uzak tutulmasını amaçlayan yönetmeliğe uygun hareket eder.

 • 3
  HIZLI VE GÜVENİLİR

  Akümser Akü, sağladığı ürün ve hizmetlerin kullanıcılara ulaşma hızı ile fark yaratmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve lojistik gücü ile Akümser Akü ile iş birliği yaparak bunu deneyimleyebilirsiniz.