Misyonumuz

Sürekli gelişmeyi sağlamak adına proaktif yaklaşımlarla güçlü ve güvenilir organizasyon ağımızı müşterilerimizle buluşturmayı tartışılmaz ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Zengin ve her bütçeye uygun markalarımızla değer yaratan benzersiz hizmet kalitesini yaşatmayı yapılanmamızın en önemli görevi olarak görüyoruz. Ürün ve hizmet güvenliği konusunda çok sıkı standartlar uygulayarak insan ve doğa yaşamının kutsallığını esas alan bir çerçevede ürün gamımızı belirliyoruz.

Akümser olarak faaliyetlerimizi güvenilirlik ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışma arkadaşlarımızın insani haklarına ve menfaatlerine saygı göstererek yürütmekteyiz.

Rakiplerimizle zorlu ancak adil rekabete inanmaktayız. Bu doğrultuda, rekabet yasalarına ve etiklerine uygun olan bilinci, kurumsal kültür olarak yaşatmayı temel alan bir anlayış taşıyoruz.

Akü alanında Türkiye ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip ederek tedarik standartlarını üst seviyede tutuyoruz. Bölgesinde çıtayı belirlemek konusunda aktif rol almayı bir sorumluluk olarak görüyoruz.

 • 1
  ÇEVREYE DOST

  Neredeyse tamamı dönüştürülebilir olan atık aküleri, Akümser Akü ile geri dönüşüm yolculuğuna, doğru yerden başlatabilirsiniz. Akümser Akü atık akü toplama ve depolama konusunda, ilgili bakanlık tarafından verilen tüm yetki belgelerine sahiptir.

 • 2
  YÖNETMELİĞE UYGUN

  Atık Akülerin doğada kaybolması yüzlerce yıl sürebilir. Akümser Akü, Akülerin üretilmesinden geri kazanımına (dönüştürülmesine) kadar geçen süreçte, çevreye ve insan sağlığına zarar verecek şekilde, doğrudan veya dolaylı olarak canlılar tarafından alıcı ortamlardan uzak tutulmasını amaçlayan yönetmeliğe uygun hareket eder.

 • 3
  HIZLI VE GÜVENİLİR

  Akümser Akü, sağladığı ürün ve hizmetlerin kullanıcılara ulaşma hızı ile fark yaratmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve lojistik gücü ile Akümser Akü ile iş birliği yaparak bunu deneyimleyebilirsiniz.